O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zabicia nudy. Od samego startu koncentruję się na tym, aby zapewniać swoim czytelnikom wiedzę i rady, z których będą sposobność czerpać korzyści. Tworzę, bowiem lubię, ale i z tej przyczyny, że chcę polepszać swój warsztat – przez co jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, oraz co więcej krytykę rzecz jasna popratą argumentami).
Czytaj i podziel się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić parę miłych chwil, czytając na niezmiernie zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy posiadamy odmienny punkt widzenia oraz różne poglądy, dlatego też zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się zatem nad przekazaniem paru słów od siebie, także jeśli będą one negatywne – dzięki takim uwagom jestem w stanie się wciąż edukować.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na start parę tekstów – a gdt się spodobają, zachęcam do głębszego poznawania bloga. Jest on całkiem rozbudowany, w związku z czym mam nadzieję, że każdy będzie mógł wyszukać w tym miejscu coś dla siebie!